Toptan Alımlar için lütfen iletişime geçin

Sıkça Sorulan Sorular

Siz değerli ziyaretçilerimize daha iyi hizmet vere bilmek amacı ile kurulmuş yardım sayfasıdır.
Sizin sorununuz nedir? aşağıda size uygun cevaba baka bilirsiniz.

Sitemizde üyelik sistemi mevcuttur. En son kampanyalardan ve indirimlerden en iyi siz faydalanın ve bunlara ekstradan hediyeler kazanın.

Peki nasıl üye olurum.>>> Lütfen üst kısımda yer alan Hakkımızda >> Müşteri Girişi >> Kayıt Ol Tıklayarak üye ola bilirsiniz.& Eğer üyeliğiniz var ise lütfen Giriş Yap Sekmesine tıklayarak giriş yapa bilirsiniz.

Buda kısım size yardımcı oldu mu?

Öncelikle sitemize üyelik işlemlerinizi gerçekleştirdikten hemen sonra üst kısımda bulunan, Ürünlerimiz sekmesine tıklayarak size uygun ürünü seçerek satın al veya incele diyerek ürün hakkında daha detaylı bilgi edine bilirsiniz. Dilerseniz perakende satış için Ciggobebe.com adresini ziyaret ede bilirsiniz.

Toptan satışlarımız mevcuttur, detaylı bilgi için lütfen üst kısımda yer alan iletişim sayfasından bizimle iletişime geçe bilirsiniz. Dilerseniz info@ciggobebe.com info@ciggobebe.com mail adresine yaza bilirsiniz.

2006’dan bugüne Çocuk Giyiminde köklü bir  geleneğin ve deneyimin simgesi olan ÇİGGO KİDS aynı bilgi birikimi ve  deneyimini, Konfeksiyon İmalatı hizmetiyle üretim alanında da sizlere sunuyor.

 Aydın’da  Çocuk Giyimi alanında Konfeksiyon, İmalat, Özel  Sipariş ile hizmet vermektedir.

[us_cta title=”Çiggo Tüm Mağazaları” color=”secondary” controls=”bottom” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.ciggokids.com%2Fsubeler|||” btn_label=”Tüm Mağazalar” btn_color=”navy” btn_iconpos=”right”]Firmamızın adı altında faaliyet gösteren toplamda 8 mağazamız bulunmaktadır, sizlere en yakın mağaza adreslerini görmek için aşağıdaki tüm mağazalar sekmesini tıklamanız yeterli olacaktır.[/us_cta]
[us_separator type=”invisible” size=”large”][us_cta title=”Yukarıdaki cevaplar sizi tatmin etmedi mi?” color=”secondary” controls=”bottom” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.ciggokids.com%2Filsetisim||target:%20_blank|” btn_label=”Bize Yazın” btn_color=”navy” btn_iconpos=”right”]Soru, Şikayet Önerileriniz için lütfen bize yazın,.
Müşteri temsilcimiz sorularınızı sabırsızlıkla bekliyor olacaktır.[/us_cta]