Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, online alışverişin güvenli adresindesiniz.
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli.
EV SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.
Kredi Kartı Güvenliği
kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları sizler için kullanılır.

Cigookids.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi asla kayıt etmez, saklamaz.

Güvenli Alışveriş, Güvenilir Alışveriş Sitesi, Toptan Alışveriş Sitesi
Güvenli Alışveriş, Güvenilir Alışveriş Sitesi, Toptan Alışveriş Sitesi

EV SSL Güvenlik Sertifikası
SSL güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı olan EV SSL (Green Bar: Yeşil Adres Çubuğu) sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, hepsiburada.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti.

Güvenliğinizi test edin! Google Chrome, Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuz firma bilgisiyle birlikte aşağıdaki yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.

Yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anasayfa, Sipariş ve TeslimatHakkımızda, İletişim