HAKKIMIZDA

Çiggo Kids Hakkında
1990’lı yıllara dayanan tekstil deneyimi ve tecrübeden sonra firmamız 2006 yılında Hakan Karahan ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. 2006 yılından itibaren ,” ÇİGGO KİDS Toptan ve Perakende ” adı altında ticari faaliyetlerini dinamik ve daha güçlü bir şekilde sürdürmektedir. İzlediği kalite politikası ile kısa zamanda üretim kapasitesini arttırmıştır. ÇİGGO KİDS olarak Toptan çocuk giyimiyle Ege Bölgesinde yaygın olarak faaliyet göstermektedir.Tüm Türkiye’ ye toptan satışımız vardır. ÇİGGO KİDS ’in temel ilkesi, en kaliteli ve en modern ürünleri, en iyi fiyatlarla müşterilerine sunmaktır. Ürün çeşitliliği, 0-13 yaş arası çocuklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir. Koleksiyon çalışmaları bu yönde sürdürülmektedir. Bizim için en önemli konulardan biride müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizden aldığımız güçle, her zaman daha da büyüyerek hizmet alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz.

Çiggo Kids Tekstil Misyonu

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir”. İlkesiyle Çiggo Kids Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Çiggo Kids Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Çiggo Kids Tekstil için çalışmaktayız. Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

Çiggo Kids Tekstil Vizyonu

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.

Çiggo Kids Kaliteli İmalatta Öncü Firma

Profesyonel kadrosu ile her operasyonda ürün ve hizmet kalitesini birinci önceliği kabul eden Çiggo Kids bu doğrultuda en yüksek müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Çiggo Kids ekibi sipariş sürecinin tüm aşamalarında AQL tekniğini, milimetre ölçümleri, bünyesinde ve bağımsız kuruluşlarca yapılan testleri, kullanmakta olduğu ERP programı ve 4 nokta puan sistemi gibi sektörde en ileri teknik, yöntem ve araçlar ile süreci garanti altına almaktadır.
Tüm üretim birimlerimizde hat içi ve hat sonu proses ve kalite kontrol işlemleri yapılmakla birlikte, ürün kalitesini garanti altına almak için kalite güvence departmanımız özenle ve dikkatle sipariş bilgileri doğrultusunda kontrollerini yapmaktadırlar.

4-6 hafta içinde sipariş teslimatı yapılır ve ürün kalitesi ile Çiggo Kids dünya markalarına model üretmektedir.

Not:  ( Teslimatlar üretim hattının doluluğuna göre değişir,)

Çiggo Kids Sosyal Sorumluluk

Firmamız, çalışanlarının çalışma koşullarını en üst düzeye taşıma amacındadır. Bu doğrultuda, zorla çalışma yasağı, ayrımcılığın önlenmesi, iş sağlığı güvenliği, çocuk işçi yasağı ve çalışma saatleri gibi bir çok konuda politikalar geliştirmiş ve uygulamaktadır. Sürekli iyileşme hedefinde olan firmamız, işçi temsilciliği, diyalog mekanizmaları gibi birçok kanal ile etkin bir çalışan-yönetim iletişimi içindedir.

Verilen eğitimler ve dağıtılan çalışan el kitabı ile personelimizin bu iletişim mekanizmaları ve diğer imkanları ile ilgili bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Sosyal uygunluğumuzu ve çevreye duyarlılığımız benimsiyoruz her çalışanımızı denetleyerek sorunsuz yaşam ortamlarında üretimlerimizi sorunsuz devam ettiriyoruz. Firmamız bu uygulamaları ile çalışan memnuniyetini de en üst düzeye taşıyarak, bölgesinde en çok iş başvurusu alan firmalar arasındadır.