Sipariş ve Teslimat

Çiggo Kids, Sipariş ve teslimat hakkında bilgileri aşağıda bulabilirsiniz, lütfen bu kısımda sabırlı olmanızı rica ediyoruz.

Sipariş ve Teslimat, Güvenilir Teslimat, Hızlı Sipariş
Sipariş ve Teslimat, Güvenilir Teslimat, Hızlı Sipariş

Kargo ve Ücretlendirme

Kargolarımız Türkiye’nin her iline En iyi kargo firması ile gönderilmektedir. 200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde (Toptan Alışveriş Harici) kargo ücreti şirketimize aittir. 200 TL altındaki siparişlerde ise bulunduğunuz ilin sınırlarına göre kargo ücreti değişiklik göstermektedir. Belirlenmiş olan bazı kampanyalı ürünlerde sipariş vermiş olduğunuz ürün 200 TL üzerinde daha olsa “Bu üründe kargo alıcıya aittir.” ibaresi yazılı olduğu taktirde kargo ücreti alıcıya aittir.

Sipariş Hazırlanma Süresi

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. ciggokids.com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. Saat 16:30’a kadar verilen siparişler iş günlerinde aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. gulistanbebe.com’ da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı gulistanbebe.com firması sorumlu tutulamaz. Pazar günleri sevkiyat yapılmamaktadır.

Verilen Siparişin Ulaşım ve Günü

Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren ortalama 1-3 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı En iyi kargo firması tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin takibini ‘Sipariş Takibi’ bölümünden yapabilirsiniz.

Teslimat ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için info@ciggokids.com adresine e-posta atabilirsiniz.

Anasayfa, Güvenli AlışverişHakkımızda, İletişim